Kadın Basketçiler Edirne’de, Erkekler Deplasmanda

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde yer alan Edirnespor kadın basketbol takımı ligin 10.haftasında Mersin BŞB Gelişim ile Edirne Mimar Sinan Spor Salonu’nda karşılaşırken, Erkekler Bögesel Basketbol Ligi 1.Grupta yer alan Edirne Belediyesi Edirnespor erkek basketbol takımı da deplasmanda Lüleburgaz Akademi SK ile oynayacak.

19 Kasım Cumartesi günü Mimar Sinan Spor Salonu’nda oynanacak olan Edirnespor-Mersin BŞB Gelişim karşılaşmasının başlama saati 17:00.

Edirnespor kadın basketbol takımı 9 maçta aldığı 3 galibiyet 6 mağlubiyet ile 20 takımlı ligde 16.sırada yer alıyor ve 4 maçtır maç kazanamıyor.

Rakip Mersin BŞB Gelişim’in 6 galibiyet 3 mağlubiyeti var ve 6.sırada bulunuyor.

Evinde oynadığı ilk maçını kaybettikten sonra 2 maçını kazanan Edirne Belediyesi Edirnespor erkek basketbol takımı bu hafta Lüleburgaz Akademi’ye konuk olacak. 20 Kasım Pazar günü Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi Spor Salonu’nunda oynanacak olan karşılaşmanın başlama saati 17:00.

Edirne Belediyesi Edirnespor grubunda oynadığı 3 maç sonunda 2 galibiyet 1 mağlubiyetle 7 takımlı grupta ikinci sırada yer alıyor . Rakip Lüleburgaz Akademi 2 maç oynadı. 1 galibiyeti 1 mağlubiyeti var ve maç eksiği ile 5.sırada bulunuyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Share to Google Plus

Comments are closed.