Kadın Basketbolcular Sezonu Açtı

2017-2018 sezonunda Türkiye Kadinlar Basketbol Ligi’nde mücadele edecek olan Edirne Belediyesi Edirnespor kadın basketbol takımı yeni sezon çalışmaları için top başı yaptı.
Edirne Belediyesi Edirnespor Basketbol Kulübü’nün sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre sezon açılışına teknik heyet ve oyuncuların yanı sıra Edirne Belediyesi Edirnespor Basketbol Kulübü Başkanı Murat Boyacıoğlu, bazı yönetim kurulu üyeleri ve bir grup taraftar katıldı.
Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner’de Edirne Belediyesi Edirnespor kadın basketbol takımının sezon açılışında yer aldı.
Kulübün sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada “2017-2018 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele edecek olan takımımız yeni sezon öncesinde taraftarın karşısında ilk antrenmanını gerçekleştirdi.
Edirne Belediyesi Edirnespor Kadın Basketbol Takımı Başkanımız Murat Boyacıoğlu ve Edirne Belediyesi Edirnespor Başkanı Savaş Üner’in katılımıyla gerçekleşen antrenman öncesi Edirneli basketbol severler takım ve staff ile fotoğraf çekildi.
Edirne’de faaliyet gösteren spor kulüplerinin birlik ve beraberlik içinde olacağı ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da hem kadın hem erkek basketbol takımlarının büyük destekçisi olduğu vurgulanan yeni sezon lansmanında kulüp başkanları Murat Boyacıoğlu ve Savaş Üner birlik ve beraberlik mesjı verirken, maddi ve manevi desteklerinden dolayı Edirne Belediye Başkanı Sayın Recep Gürkan’a teşekkürlerini sundu” denildi.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Share to Google Plus

Comments are closed.